ZAKŁAD POGRZEBOWY WARSZAWA – OCHOTA

Zakład Pogrzebowy Warszawa OchotaŚmierć bliskiej osoby to czas wielkiego bólu i przeżywania żałoby. Cierpiąca rodzina nie powinna być pozostawiona sama sobie i samodzielnie załatwiać wszystkich formalności związanych z organizacją pochówku. Tutaj bezcenne okazuje się wsparcie profesjonalistów naszej firmy, która przejmie te obowiązki i dopilnuje, by uroczystość była godna, a zmarły został pożegnany z należnym mu szacunkiem.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak Warszawa Ochota zapewnia kompleksową pomoc i wsparcie w najtrudniejszych chwilach. Specjalizujemy się w organizacji uroczystości pogrzebowych, poczynając od załatwiania formalności, a kończąc na przygotowaniu ostatniego pożegnania, czy przewozu osób uczestniczących w ceremonii.

Usługi pogrzebowe Warszawa Ochota

Jako Zakład Pogrzebowy, oferujemy usługi związane z przygotowaniem pogrzebu, załatwieniem wszelkich formalnych spraw, organizacją oprawy muzycznej, wyboru trumny/urny, transportu ciała zmarłego oraz przygotowania kwiatów pogrzebowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości usługi, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas tuż po śmierci bliskiego jest niezwykle przygnębiający, a smutek nie sprzyja organizacji uroczystości pogrzebowej, która jednak musi być zaplanowana w sposób kompleksowy. Pragniemy wyręczyć Państwa w najtrudniejszych momentach przygotowań do pogrzebu, przejmując istotne obowiązki i załatwiając niezbędne formalności.

Tym, co wyróżnia nasze Przedsiębiorstwo Pogrzebowe z dzielnicy Warszawa Ochota, jest empatyczne podejście do przeżywających żałobę Klientów. Potrzeba spokoju i uporania się ze swoimi emocjami, jest niezwykle ważna dla tych, którzy właśnie stracili bliską osobę. Powierzając zatem opiekę nad sprawami związanymi z organizacją ceremonii pogrzebowej oraz przygotowaniem ciała zmarłego, oczywistym jest, że liczą Państwo na pełen profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. Te cechy bez wątpienia charakteryzują nasz Zakład Pogrzebowy Jakubisiak!

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na obszarze Warszawa Ochota oraz w innych dzielnicach stolicy. W ramach naszej pełnej oferty zajmujemy się:

  • Przygotowaniem ciała do pochówku – zatrudniamy certyfikowanych tanatologów, którzy podchodzą do swojej pracy z szacunkiem i dbałością,
  • Transportem ciała – organizujemy całodobowy transport na terenie Warszawy oraz całej Polski, a także zagranicy. Dysponujemy wysokiej klasy samochodami, które są w pełni przystosowane do przewozu ciała zmarłego w godnych warunkach,
  • Organizacją kremacji ciała – jeśli są Państwo zdecydowani na kremację, załatwimy wszelkie formalności w wybranym przez Państwa krematorium,
  • Załatwianiem formalności związanych z pochówkiem – dopilnujemy wszystkich szczegółów w urzędach, szpitalach, kościołach oraz na cmentarzach. Na życzenie rodziny możemy także zamieścić zawiadomienie o śmierci bliskiej osoby w lokalnej prasie,
  • Transportem gości – dysponujemy własnymi samochodami przystosowanymi do przewozu osób uczestniczących w ceremonii pogrzebowej. Nie muszą Państwo martwić się o to, czy goście bezpiecznie i na czas dotrą na pogrzeb oraz konsolację.
  • Kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych – zarówno w obrządku religijnym, jak i świeckim, na wszystkich cmentarzach.

Akcesoria funeralne, kwiaty na pogrzeb

Nasz Zakład Pogrzebowy na warszawskiej Ochocie oferuje także bardzo szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych takich, jak trumny, urny, odzież dla zmarłego, krzyże, tabliczki.

Nasi pracownicy Firmy Pogrzebowej Jakubisiak zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru najpotrzebniejszych akcesoriów funeralnych.

Prowadzimy również własną pracownię florystyczną, przygotowującą piękne wieńce i wiązanki pogrzebowe. Naszym Klientom oferujemy bardzo korzystne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że załatwianie w różnych miejscach wszystkich kwestii związanych z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej, może być dla osób pogrążonych w smutku i żałobie szczególnie uciążliwe. Zakład Pogrzebowy Jakubisiak Warszawa Ochota istnieje po to, aby wyręczyć Państwa w trudnym czasie i dopracować każdy szczegół do perfekcji.

Kwiaty z naszej pracowni florystycznej są przygotowywane przez florystów z doświadczeniem i wyczuciem estetyki. Wieńce i wiązanki tworzone są zgodnie z życzeniem zamawiającego oraz jego możliwościami finansowymi. Dbamy o każdy detal, aby kompozycje pogrzebowe swoim wyglądem odzwierciedlały szacunek do zmarłego oraz uczucia, jakie żywią pozostawieni na tym świecie bliscy.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że wszystkie czynności związane z pogrzebem zostaną przeprowadzone w sposób godny. To pozwoli skupić się wyłącznie na przeżywaniu żałoby po stracie bliskiej osoby.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Jakubisiak

Warto wspomnieć, że usługi pogrzebowe świadczymy przez całą dobę. Nasze biuro Firmy Pogrzebowej Jakubisiak Warszawa Ochota, zapewnia stały kontakt o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu! Bez problemu mogą Państwo skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły związane z ceremonią pogrzebową lub też dowiedzieć się więcej na temat cennika naszych usług.

Nasi pracownicy niezwłocznie pojawią się u Państwa, aby służyć pomocą i wsparciem. Natychmiastowo zajmiemy się załatwianiem formalności w szpitalu, w kościele, czy na cmentarzu. Ustalimy z Państwem potrzeby i oczekiwania związane z ceremonią pogrzebową oraz zadbamy o to, aby ostatnia wola zmarłego została spełniona. W razie potrzeby przygotujemy również transport ciała.

Opieka nad grobem

Szeroka oferta naszego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego z lokalizacją w dzielnicy Warszawa Ochota skupia się także na całorocznej opiece nad grobami. Jest to usługa w szczególności kierowana do osób mieszkających daleko lub do tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą pojawiać się na cmentarzu.

Dbanie o miejsce spoczynku bliskiej nam osoby jest bardzo istotne, nie tylko ze względu na okazany w ten sposób szacunek oraz pamięć. Systematyczne mycie i porządkowanie nagrobków pozwoli zachować ich estetyczny wygląd na dłużej. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy może odwiedzać miejsce spoczynku zmarłego, aby dopilnować, czy na płycie nie zalegają potłuczone, rozlane znicze lub czy kwiaty w wazonie już dawno nie zwiędły.

Opieka nad grobem z naszej oferty Zakładu Pogrzebowego Jakubisiak obejmuje między innymi:

  • porządkowanie nagrobka i terenu wokół niego, w tym grabienie liści, mycie pomnika, zamiatanie,
  • wyrzucenie starych kwiatów i zniczy oraz wystawienie nowych,
  • przygotowanie dokumentacji w postaci zdjęć, które wysyłamy do Klienta.

Usługa opieki nad grobem realizowana jest przez nas cały rok, natomiast mogą Państwo skorzystać z naszej oferty na przykład tuż przed Dniem Wszystkich Świętych lub Bożym Narodzeniem, kiedy to warto przygotować nagrobek na nadchodzące święto.

Zapraszamy do skorzystania z usług Zakładu Pogrzebowego Jakubisiak na warszawskiej Ochocie. Naszą ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb oraz możliwości finansowych Klientów. Zachęcamy także do umówienia się na spotkanie w siedzibie naszego biura!