ZAKŁAD POGRZEBOWY WARSZAWA URSYNÓW

Trudny czas przeżywania bólu po śmierci bliskiej osoby nie powinien być dodatkowo zmącony koniecznością samodzielnej organizacji uroczystości pogrzebowej. Podczas przygotowań do pogrzebu, należy załatwić wiele niezbędnych formalności oraz kwestii logistycznych. W obliczu smutku i żalu, jaki odczuwają bliscy i rodzina zmarłego, nie ma wątpliwości, że jest to przygnębiający obowiązek.

Nasze Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak, działające między innymi na terenie dzielnicy Warszawa Ursynów, zapewnia wsparcie w trudnych chwilach związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych. Doskonale rozumiemy, że czas tuż po stracie bliskiej osoby jest niezwykle bolesny, dlatego pragniemy w kompleksowy sposób zająć się przygotowaniami do pogrzebu, pozwalając Państwu na chwilę wytchnienia i skupieniu się na przeżywaniu żałoby

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak wyróżnia się ponad 25 letnim doświadczeniem, renomą zdobytą, jako jedna z najlepszych firm świadczących usługi pogrzebowe. Większość osób zainteresowanych ofertą naszego Domu Pogrzebowego z dzielnicy Warszawa Ursynów, dociera do nas dzięki pozytywnym opiniom nie tylko Klientów, ale również duchownych, czy zarządców cmentarzy ceniących nas za profesjonalizm, dokładność oraz terminowość. Naszym celem jest przede wszystkim świadczenie usług pogrzebowych zgodnie z ostatnią wolą zmarłego oraz oczekiwaniami jego bliskich. Dbamy o estetykę uroczystości, organizując ceremonie pogrzebowe w sposób kompleksowy, według wyznaczonej tradycji.

Usługi pogrzebowe Warszawa Ursynów

Smutek i ból w sercu są nieodłącznymi elementami żałoby. Właśnie w tych chwilach najważniejsze jest zrozumienie i empatia, szczególnie ze strony pracowników firmy pogrzebowej, która organizuje uroczystość pożegnalną zmarłego. Pracownicy naszego Zakładu Pogrzebowego Jakubisiak Warszawa Ursynów posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji pogrzebów, ale także wyróżniają się odpowiednim podejściem do każdego Klienta.

Naszym celem jest zapewnienie wsparcia w stosunku do osób, które zgłaszają się do nas o pomoc w organizacji smutnych, lecz jakże wzniosłych i ważnych uroczystości pogrzebowych. Dążymy do tego, by przeprowadzać całą procedurę z poszanowaniem dla zmarłego, nie narzucając się rodzinie, lecz w odpowiednich momentach służąc posiadaną wiedzą, doświadczeniem i doradztwem.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, okazując zarówno zrozumienie, jak i pełen profesjonalizm. Jesteśmy gotowi spełnić dowolne życzenie związane z pochówkiem, tak abyście mogli Państwo oddać się żałobie bez zamartwiania się o przyziemne sprawy.

Jakubisiak – Kompleksowa organizacja pogrzebu

Oferta naszego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego jest skierowana zarówno do osób z dzielnicy Warszawa Ursynów, jak i innych obszarów miasta. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego Klienta, dlatego świadczymy usługi pogrzebowe w sposób kompleksowy i na najwyższym poziomie.

Przejmujemy odpowiedzialność za przygotowanie ciała do pochówku, mając wśród naszych pracowników doświadczonych tanatologów, którzy godnie i z szacunkiem zajmą się zmarłym.

Warto wspomnieć, że w ramach oferty nasza firma zapewnia także transport ciała przez całą dobę, również w weekendy i święta. Nasi pracownicy błyskawicznie przyjadą na miejsce, by służyć wsparciem i pomocą oraz niezwłocznie rozpocząć proces przygotowań do uroczystości pogrzebowej.

Jako Zakład Pogrzebowy z lokalizacją na obszarze Warszawa Ursynów, specjalizujemy się także w kompletowaniu wszelkich niezbędnych formalności urzędowych w Państwa imieniu. Załatwienie kwestii formalnych bardzo często jest najtrudniejszym etapem dla rodziny zmarłego, gdyż wymaga skupienia i zaplanowania aspektów pogrzebu, co w obliczu żałoby jest oczywiście trudne do osiągnięcia. Aby odciążyć bliskich pogrążonych w smutku i pozostawionych przed obliczem licznych dokumentów, pozwoleń i spraw finansowych uroczystości, nasza firma zapewnia reprezentację Klientów na każdym etapie przygotowań pogrzebowych.

Zadbamy nie tylko o wybór odpowiedniej trumny/urny, organizację ostatniego pożegnania, czy ubiór zmarłego. Zaplanujemy również oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej, zorganizujemy transport ciała, pozyskamy informacje o możliwości pochówku, czy ustaleniu daty samego pogrzebu. Ponadto nasza pracownia florystyczna dostarczy Państwu piękne wieńce i wiązanki pogrzebowe w bardzo przystępnych cenach.

Specjalizujemy się w organizacji pochówków zarówno zgodnie z obrządkiem religijnym, jak i świeckim. W przypadku, gdy życzeniem jest kremacja, załatwimy wszystkie związane z tym formalności.

Transport ciała Warszawa Ursynów

Oferujemy profesjonalne usługi transportu zmarłego, obejmujące przewóz ciała w dowolne miejsce w kraju i za granicą. Dysponujemy profesjonalną flotą pojazdów.

Warto wspomnieć, że wśród samochodów naszej firmy Jakubisiak Warszawa Ursynów, znajdują się także pojazdy dla gości, którzy chcą uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych. Pragniemy okazać naszym Klientom wsparcie w każdym aspekcie przygotowań do uroczystości, służąc także pomocą w kwestii przewozu żałobników. Niejednokrotnie zdarza się, że podróż z wybranego miejsca do kaplicy lub na cmentarz, dla niektórych okazuje się być problemem. Nasz Zakład Pogrzebowy zapewnia samochody wraz z doświadczonymi kierowcami, przeznaczone dla uczestników uroczystości, którymi można przewieźć na przykład osoby starsze i schorowane.

 Firma pogrzebowa Jakubisiak Warszawa Ursynów

Oprócz wyżej wymienionych usług świadczonych przez nasz Zakład Pogrzebowy Jakubisiak Warszawa Ursynów, zapewniamy Państwu również możliwość zakupu akcesoriów funeralnych bezpośrednio z naszej oferty. Posiadamy między innymi trumny, urny, odzież dla zmarłych, tabliczki, szarfy, klepsydry i krzyże. Nasi pracownicy doradzą w wyborze niezbędnych elementów, uwzględniając Państwa oczekiwania oraz możliwości finansowe.

Wybór akcesoriów funeralnych takich, jak tabliczka, czy krzyż, to wbrew pozorom istotna kwestia, o której łatwo zapomnieć na tle wieloetapowej organizacji uroczystości pogrzebowej. Przejmując obowiązki związane z przygotowaniem pogrzebu, jako profesjonalny Zakład Pogrzebowy, zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Doradzimy, jaką trumnę lub urnę warto wybrać, zaproponujemy najbardziej eleganckie elementy odzieży, a także przygotujemy klepsydrę na Państwa życzenie.

Opieka nad grobami Warszawa

Szeroka oferta naszego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego Jakubisiak Warszawa Ursynów nie kończy się wyłącznie na organizacji ceremonii pogrzebowych. Obejmuje także usługę całorocznej opieki nad grobem oraz przygotowania nagrobka przed Dniem Wszystkich Świętych. Jeśli mieszkają Państwo daleko lub ze względu na indywidualne problemy nie możecie odwiedzać grobu zmarłego, chętnie podejmiemy się tego zadania, dbając o miejsce spoczynku Waszych bliskich z należnym szacunkiem.

Dopasujemy usługę opieki nad grobem do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W kompleksowy sposób wysprzątamy miejsce spoczynku zmarłego, wyczyścimy pomnik, a także zadbamy o świeże kwiaty. Floryści z naszej pracowni przygotują piękny bukiet do wazonu lub kompozycję na grób, która będzie przede wszystkim spełniała oczekiwania zleceniodawcy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat usług świadczonych przez nasze Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak Warszawa Ursynów lub też zapoznać się z cennikiem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego!